• Designová akvária na míru

Reference

Nejlepší reference pro nás jsou spokojené rybky a spokojení klienti.  Reference klientů najdete níže. Reakce rybek si můžete zkontrolovat ve videu.

 

Požádali jsme naše klienty o zpětnou vazbu na naši práci. Tímto děkujeme za vaše pozitivní ohlasy a s dovolením ocitujeme některé tyto reference.

 

  • Jana Ejemová, Asistentka vedení společnosti

S velikou pečlivostí, láskou a hlavně ochotou, přesně tak, se pan Voráček stará o naše Akvárium, které zdobí recepci naší společnosti již několik let. Vždy je na něj spolehnutí, ví, co říká, co dělá a navíc svou práci má rád. Ze staré nádrže dokázal vykouzlit parádu, na kterou jsme patřičně pyšní.
Děkujeme a vřele Vás doporučujeme.

 
 
  • M. Šťastná, Pražské služby, a.s.:

S firmou Designoveakvarium.cz jsme velice spokojeni, jejich služby jsou kvalitní stejně jako jejich přístup a odborné zkušenosti. Zároveň oceňujeme jejich flexibilitu a schopnost rychle a pružně reagovat na potřebné změny a dotazy. Můžeme je vřele doporučit.

 

 

  • Iva Macháčková, SAP BSCE s.r.o.:

Ve firmě, kde pracuji, máme poměrně velké akvárium, o které se nám postupem času staraly dvě firmy. První z firem působila profesionálně, ale výsledek nebyl dobrý. Akvárium viditelně neprospívalo – přemnožovaly se zde řasy a voda byla neustále zelená. Až pan Voráček prokázal, že svému oboru rozumí a poté, co péči převzal on, se stav rybiček i celého akvária výrazně zlepšil. Problémy s řasami zcela vymizely a ryby se samy přirozeně rozmnožují. Nehledě na to, pan Voráček se stále snaží akvárium vylepšovat a oživuje ho přidáváním nových druhů ryb, krevet a rostlin. Bez váhání bych jeho služby doporučila každému, kdo chce, aby jeho akvárium prospívalo a bylo tak hezkým doplňkem v interiéru.

 

 

  •  Jan Žalud:

Jsme velice spokojeni s akváriem, které jste nám vytvořil, následně pomáháte udržovat a vhodně doplňovat. Akvárium bylo velmi individuální včetně složité vestavby do nábytkové stěny. Veškeré konstrukční nástrahy jste zvládl a nyní nám akvárium dělá velkou radost a je naší chloubou.

 

 

  • Daně – VTVS, s.r.o. Petr Smutný:

Se službami pana Voráčka – Designoveakvarium.cz jsem velice spokojen. Rychlá komunikace a servis nad očekávání. Mé akvárium v kanceláři klienti stále obdivují.

 

 

  • Eliška Pečenková, NG Management, s.r.o., člen skupiny NATLAND Group

Akvária, která máme u nás ve firmě, reprezentují sami o sobě práci pana Voráčka. Akvária jsou čistá a krásná na pohled. Rybám v nich se evidentně daří. Nestane se nám, aby bylo skla nebo voda zelená. Při práci pana Voráčka je vidět jeho pečlivost a to, že své práci skutečně rozumí. Pokaždé akvária poctivě umyje, vymění vodu, pročistí řady a upozorní na nedostatky a potřebu, kterou akvária vyžaduje i mimo jeho návštěvy. Jeho služby bych bez obav doporučila každému.

 

 

  • Miroslav Černý, Elektroinstalace s.r.o.

Posledních 10 let, co jsem si jako dospělý pořídil akvárium jsem se marně snažil nastavit funkční kousek přírody v našem bytě. Většinou to bylo dvakrát ročně o celkové rekonstrukci a jednou za dva měsíce doplňovat rostliny a ryby. Tedy mé pokusy byly marné a finančně dost náročné. Jelikož jsem pracovně velmi vytížený a ve svém volnu se raději věnuji rodině, nebo sám sobě, rozhodl jsem se této mé činnosti vzdát a svěřit tuto námahu profesionálům. Využil jsem proto rady kolegy a kontaktoval společnost designové akvárium pana Voráčka a potvrzuji, že jsem udělal dobře. Jako „akvarista“ jsem udělal konečně správné rozhodnutí. I přes mou počáteční nedůvěru, možná nedočkavost, ve výsledek, který se nějak stále nedostavoval mám v současné době doma krásné a funkční 500l akvárium a ještě jedno 300l v kanceláři. Veškerá, pro mě marná práce byla přenesena konečně na někoho kdo to umí a já, včetně rodinných příslušníků se konečně mohu kochat uklidňujícím pohledem do vodního světa, který mi je jako potápěči stále velice blízký. Pro každého kdo je na tom stejně jako já, mohu tento typ spolupráce jen doporučit.

 

 

  • Jaroslav a Lucie Forštovi:

Akvárium (200l) jsme měli poměrně dlouho, asi 7 let. Byla to ale cesta trnitá – po počáteční fázi, kdy bylo akvárium pěkné, přišla fáze zcela opačná. Buď nemoci ryb,  nebo – a to častěji – nekontrolovaný nárůst nejrůznějších řas, které akvárium úplně znehodnotily. Následovala fáze totální rekonstrukce akvária, zarybnění a cyklus se opakoval. Nepomáhala chemie, nepomáhali investice do vybavení. Takových „čar za minulostí“ a restartů akvária jsme udělali asi šest. Nakonec jsme dospěli do fáze, kdy jsme chtěli akvárium zcela zrušit – dokonce jsme již měli vybranou knihovnu, která akvárium zastoupí. Ale pak jsme se rozhodli ještě pro jeden, úplně poslední, pokus. S odbornou pomocí pana Voráčka (Designoveakvarium.cz), který akvárium nově zcela instaloval a zavedl, jsme se rozhodli akvaristy ještě chvíli zůstat. A výsledek se konečně dostavil. Již je tomu skoro rok, co je akvárium stále čisté, krásné, květiny rostou a ryby prospívají. Za dohledu pana Voráčka a poctivým prováděním jeho pokynů se nám akvaristika stala zase tím krásným koníčkem, kterým byla na začátku, a také se stala radostí, jak jsme si vždycky přáli.

 

 

Poptejte naše služby